Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. sep
10:00
Rosenhøj BK
Vallensbæk IF (2)
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:00
Hvidovre IF (7)
AB (2)
ANN
Træningskamp Danmarksserien Herre Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:00
Hvidovre IF (9)
AB (3)
Træningskamp Danmarksserien Herre Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Avedøre IF
Holte Star Club
M+50 8:8 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Avedøre IF
LSF
UHT
8:8 Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Hvidovre IF 2
K.B. 2
U17 Drenge (08) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Hvidovre IF
Vanløse
M+50 Mester 7:7 Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Hvidovre IF
Næsby
U17 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Hvidovre IF 2
GVI
U17 Drenge (08) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:30
Hvidovre IF
Næsby
U19 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
10. sep
10:00
Sankt Annæ Gymnasium
Harrestrup Å Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Eftertilmeldingspulje 18
|
|||||||||||||||||||
10. sep
10:00
Præstemoseskolen
Hay Skolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Eftertilmeldingspulje 18
|
|||||||||||||||||||
10. sep
11:00
Sankt Annæ Gymnasium
Præstemoseskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Eftertilmeldingspulje 18
|
|||||||||||||||||||
10. sep
11:00
Harrestrup Å Skole
Hay Skolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Eftertilmeldingspulje 18
|
|||||||||||||||||||
10. sep
12:00
Hay Skolen
Sankt Annæ Gymnasium
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Eftertilmeldingspulje 18
|
|||||||||||||||||||
10. sep
12:00
Harrestrup Å Skole
Præstemoseskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Eftertilmeldingspulje 18
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Hvidovre IF
Himmelev-Veddelev BK
Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Rebæk IF
Glostrup (2)
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Rosenhøj BK
Herlev IF
Serie 4 - Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. sep
19:30
Rebæk IF
B. 1973, Herlev
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Rosenhøj BK
Herfølge BK (2)
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Rosenhøj BK
Køge BK
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
17. sep
10:00
Risbjergskolen
Engstrandskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. sep
10:00
Sct Joseph Søstrenes Skole
Vinder pulje 3
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. sep
11:00
Risbjergskolen
Sct Joseph Søstrenes Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. sep
11:00
Engstrandskolen
Vinder pulje 3
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. sep
12:00
Vinder pulje 3
Risbjergskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. sep
12:00
Engstrandskolen
Sct Joseph Søstrenes Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:30
Hvidovre IF (8)
Greve Fodbold (2)
Træningskamp U17 Drenge Øst 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. sep
19:00
BK Friheden (Mester)
FC Nordsjælland (Liga)
Ungdomspokalen U19 drenge (06-07) 24-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Avedøre IF
B. 1973, Herlev
M+50 8:8 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Avedøre IF
Oversidder
8:8 Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:00
Hvidovre IF
Næstved I.F.
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:30
Rosenhøj BK
IF Skjold Birkerød
Serie 5 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Rosenhøj BK
Lyngby Boldklub 1921
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Hvidovre IF
IF Lyseng
U17 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:30
Hvidovre IF
IF Lyseng
U19 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
24. sep
19:00
Hvidovre IF (8)
HIK (2)
Træningskamp Danmarksserien Herre Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. sep
19:00
Hvidovre IF
Sønderbro Fight
M+50 Mester 7:7 Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
26. sep
19:30
Rebæk IF
Glostrup 95
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. sep
19:00
Hvidovre IF
AB Tårnby
Herre-DS 2024-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Rosenhøj BK
B. 73, Slagelse
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Hvidovre IF
HIK
U14 Piger Mester (11) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Hvidovre IF
Vestia
U16 Piger Mester (09/10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Hvidovre IF
AB
U15 Drenge Liga Øst 2 (10) Efterår Pulje 1
|